Sähköinen jäsenkortti kaudelle 2019-2020

18.8.2019

null

HPK Kannattajien jäsenkortti on saatavilla sähköisessä muodossa ja kulkee kätevästi mukana älypuhelimessasi. Kortti aktivoituu maksettuasi jäsenmaksun ja on voimassa kuluvan kauden ajan.

Viime kaudesta lähtien HPK Kannattajat on halunnut tarjota jäsenilleen mahdollisuuden luopua muovisista jäsenkorteista ja siirtyä käyttämään uutta sähköistä jäsenkorttia. Saat kortin käyttöösi, kun olet maksanut kuluvan kauden jäsenmaksun tai liityt uutena jäsenenä yhdistykseen. Lähetämme sähköisen jäsenkortin käyttöönotto-ohjeet sähköpostilla yhdistyksen jäsenille ennen kauden alkua. Viime kauden linkit toimivat ja päivittyvät jäsenmaksun maksettuasi.

Muoviset jäsenkortit jatkossa

Mikäli kuitenkin haluat kuluvalle kaudelle muovisen jäsenkortin, pyydämme ilmoittamaan siitä yhdistykselle sähköpostitse elokuun loppuun (31.8.2019) mennessä osoitteeseen hpkkannattajat(at)gmail.com. Ilmoitamme, kun kortit saapuvat ja pääsemme niitä jakamaan. Jos haluat saada kortin postitse, ilmoita siitä samalla.

Takaisin
Copyright @ HPK Kannattajat ry, 2024